Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach 1-6. Prócz uczniów, wychowawców i nauczycieli gościliśmy bardzo wielu rodziców, za co dziękujemy – Wasza obecność w tych chwila jest dla dzieciaków bardzo ważna.

W swoim przemówieniu Dyrektor Szkoły pani Agata Tarasiuk gratulowała wszystkich promocji do kolejnych klas, zaangażowania i kreatywności. Uczniom osiągającym najwyższe wyniki wręczyła wraz z wychowawcami świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Szkoły.

W kolejnej części wielką akcję działa misyjnego podsumowała pani Marzena Cyperska. Dzięki jej przeprowadzeniu, zaangażowaniu uczniów, ale i firm, rodziców – udało się zebrać kilkanaście tysięcy złotych, które trafią na misję w Czadzie. Każdy z wyróżnionych otrzymał nagrodę i specjalnie zaprojektowaną statuetkę.

O bezpieczeństwie w czasie wakacji mówiła wicedyrektor pani Jolanta Skierka, życząc wszystkim dobrej pogody i świetnej zabawy.

Serdeczne podziękowania składamy paniom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej uroczystości oraz obsłudze szkoły z panem Mirkiem Senwickim na czele za pomoc organizacyjną.