Dziś, 24 czerwca mury naszej szkoły opuściło 87 absolwentek i absolwentów. Zakończyła się ich ośmioletnia przygoda ze szkołą podstawową. Zaczynali od nauki alfabetu – dziś są młodymi obywatelami z szerokimi zainteresowaniami, pasjami, szeroką wiedzą i konkretnymi planami na przyszłość.

Na uroczystości prócz uczniów byli także obecni rodzice oraz zaproszeni goście, z ks. proboszczem Tadeuszem Knutem na czele, przedstawiciele Rady Rodziców i Rady Szkoły.

Dyrektor Szkoły pani Agata Tarasiuk wręczyła świadectwa, nagrody oraz upominki wyróżniającym się w nauce oraz aktywności społecznej i obywatelskiej. Nie brakowało momentów wzruszeń i łez, ale takich dobrych, prosto z serca.

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników, ukończenia szkoły i życzymy, by zrealizowali swoje pasje i marzenia na dalszej drodze edukacyjnej i życiowej.

Podziękowania dla Wychowawców, Nauczycieli – za ich prowadzenie od początku ich edukacyjnej podróży.

Szczególne podziękowania składamy nauczycielom przygotowującym dzisiejszą piękną uroczystość – w każdym jej aspekcie.