Dnia 7 grudnia 2023 r. klasa 2 a i 2 c wybrały się na wycieczkę do Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni. Uczniowie obejrzeli przedstawienie KRÓLOWA ŚNIEGU. Ogromne wrażenie na dzieciach zrobiły efektowne projekcje wideo prezentowane na imitującej lodowe królestwo scenografii. Gwiazdą spektaklu okazała się KRÓLOWA ŚNIEGU. Zachwyt budził jej wspaniały kostium. Do tego pięknie śpiewała i czarowała aktorsko. Uczniowie po przedstawieniu zbierali srebrny śnieg, którym sypnęła. Cóż, magia teatru, zabrały więc do domu okruchy cudowności, a także wspomnienie pięknej opowieści o wielkiej sile uczucia, która zwycięża zło. Po spektaklu uczniowie obu klas zwiedziły jeszcze Skwer Kościuszki. Ta wycieczka to strzał w dziesiątkę.
Joanna Ryłko
Anita Rutkowska