Mam talent! Ten radosny okrzyk wypełniał dzisiaj mury naszej Jedynki. Uczniowie podzielili się ze społecznością szkolną swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Pięknie śpiewali, grali na instrumentach, tańczyli, układali Kostki (to nie błąd w pisowni – nasz rekordzista poradził sobie z czterema!) Rubika, przygotowywali kanapki, wykonywali niezliczoną liczbę pompek, a nawet opowiadali dowcipy…Niektórzy z nich, tak jak Hubert, Filip i Kinga – odkryli w sobie dar bardzo pozytywnego komentowania wysiłków kolegów i koleżanek, za co bardzo dziękujemy. Inni doskonale operowali sprzętem (pozdrawiamy techników: Macieja i Arona oraz naszą fotografkę Kalinę). Konkurs Mam talent stał się doskonałą okazją do pokazania niesamowitego potencjału dzieci i młodzieży. Podziwianie ich determinacji w dążeniu do celu jest niezwykle budujące. Po raz kolejny okazało się, że szkoła to nie tylko miejsce gromadzenia wiedzy, ale przede wszystkim przyjazna przestrzeń dla młodego człowieka z jego niepowtarzalnością i marzeniami. Dopisała także publiczność, która dopingowała występujących ze wszystkich sił. Nie byłoby jednak okazji do pokazania talentów, gdyby nie rodzice i inni sponsorzy. Rada Rodziców przeznaczyła środki finansowe, abyśmy mogli zakupić nagrody dla uczestników. Wraz z Dyrekcją od początku wspierała tę uczniowską inicjatywę, czego efekty mogliśmy podziwiać dzisiaj. Jesteśmy  bardzo wdzięczni także właścicielom firmy Bat oraz Ribena. Dzięki sponsorom już 5 stycznia podczas uroczystego apelu uczniowie będą mogli cieszyć się z upominków.
Przed nami najtrudniejszy moment, a mianowicie wyłonienie zwycięzców, co będzie niezmiernie trudne przy tak wysokim poziomie umiejętności naszych uczniów. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy!

Organizatorki: Ewa Bednarek, Michalina Król, Sylwia Koszałka oraz Małgorzata Labuda