W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole miała miejsce uroczystość upamiętniająca ten ważny dzień.
Fantastycznie przygotowana uroczystość, w której wystąpiło łącznie ponad 140 osób (!) – w tym nasi najmłodsi patrioci – przedszkolaki.
Był śpiew, taniec, piękne słowa zaklęte w poezji, emocje i momenty wzruszenia.
No i nasi uczniowie, na galowo, z kokardami i sercami w biało-czerwonych barwach – za uświadamianie oddania hołdu strojem dziękujemy także Rodzicom.
Serdeczne podziękowania wszystkim występującym oraz nauczycielkom, które poświęciły czas i wkład pracy w przygotowanie uroczystości – paniom Wiolecie Szulc, Danucie Bukowskiej, Klaudii Dworak, Sylwii Koszałce, Katarzynie Kuczkowskiej, Justynie Koszałce, Ewelinie Bojanowskiej, Natalii Myszk i Magdalenie Jędrzejewskiej.
❤️????????