Wczoraj nasze pierwszaczki (klasa 1a i 1b) wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Kamienieckim Młynie. Gospodarzami byli Pani Sabina i Pan Andrzej, którzy zapewnili nam moc atrakcji: dojenie krowy, skoki na trampolinie, jazda gokartami, zabawy na dmuchańcach, zbieranie ziemniaków – wyścig klasowy, a i zapomnielibyśmy o najważniejszym wspinaliśmy się po ekstremalnej, stromej i wąskiej ścieżce leśnej na szczyt, gdzie jeszcze wczoraj był śnieg ???? Oprócz tego otrzymaliśmy pyszne jedzonko: chleb ze smalcem i ogóreczkiem, świeżo upieczoną drożdżówkę i gotowaną specjalnie dla nas zupkę ziemniaczaną. Dzieciaczki tak wszystko jadły że im się uszy trzęsły. Na sam koniec była wata cukrowa i ognisko z kiełbaskami. Wrażeń co nie miara. Szczęście, radość i uśmiech dzieci….. bezcenne ❤️❤️❤️ było mega???????????????? zresztą sami zobaczcie????.