Całoroczna akcja zbiórki makulatury dobiegła końca. Co tydzień, w każdy wtorek do przygotowanego w szatniach pomieszczenia uczniowie naszej szkoły znosili makulaturę. Do najbardziej zaangażowanych należeli:

– Arianna Gosz, kl. III g,

– Błażej Kuczkowski, kl. IV a,

– Antoni Sildatk, kl. III f,

– Konstanty Mayorow, kl. III b,

– Agata Szulc, kl. II d,

– Kacper Skrzypkowski, kl. III c,

– Maja Konkel, kl. I d,

– Marta Konkel, kl. II b,

– Julia Elent, kl. I b,

– Robert Goyke, kl. III g,

– Oliwia Brzeska, kl. III f,

– Julia Stencel, kl. VI b,

– Łukasz Król, kl. III e,

– Julia Lis, kl. III d.

Do akcji włączali się także nauczyciele. W miniony wtorek pracownicy Urzędu Gminy Sierakowice odebrali zgromadzone przez uczniów naszej szkoły spore ilości makulatury. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Dziękujemy im za zaangażowanie się w akcję.

                                                                                                              Opiekunowie