Dnia 18 czerwca w naszej szkole odbył się I mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. Wydarzenie to zorganizowano w ramach podsumowania  tegorocznych działań związanych z projektem Szkoła Promująca Zdrowie.

Pomysłodawczynią spotkania była pani Jolanta Skierka, która jest również koordynatorem szkolnym projektu.

Spotkanie było bardzo zacięte. Pierwszego seta wygrali nauczyciele, kolejne dwa sety – uczniowie. W czwartym secie dominowali znowu nauczyciele. Piąty set był bardzo zacięty. Po wyrównanej walce 18: 16 wygrali go nauczyciele.  Cała społeczność szkolna kibicowała z trybun i boków boiska.

Pani Jolanta Skierka – inicjatorka spotkania niestety nie mogła zagrać, ponieważ w czasie rozgrzewki doznała kontuzji lewego kciuka.

Przy rytmach znanych kibicom siatkówki piosenek, wybranych przez pana Mirosława Senwickiego, cała sala bawiła się wyśmienicie.

Uczniowie zadeklarowali chęć rewanżu w przyszłym roku.