Z przyjemnością informujemy, że szkolne eliminacje IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki” dobiegły końca, konkurs został rozstrzygnięty. Spośród 75 prac wykonanych przez uczniów klas 0 – III z naszej szkoły, jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie.

W kategorii klas 0 – I

I miejsce – Mateusz Król z kl. 0

II miejsce – Wojciech Strzelecki z kl. I d

III miejsce – Rozalia Damaszk z kl. 0

WYRÓŻNIENIA

Justyna Bladowska z kl. 0

Joanna Szczypiorska z kl.0

W kategorii klas II – III

I miejsce – Mikołaj Rutkowski z kl. II c

II miejsce – Szymon Sychta z kl. III a

III miejsce – Albert Teclaf z kl. III h

WYRÓŻNIENIA

Kacper Skrzypkowski z kl. III c

Julia Głogowska z kl. III c

W dniu12 XII 2017 r. podczas uroczystego apelu, pani wice dyrektor Joanna Ryłko wręczyła dyplomy i nagrody laureatom oraz słodkie upominki uczestnikom. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Informujemy również, że uczeń naszej szkoły – Mateusz Król z klasy 0 zdobył II miejsce w w/w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Wszystkim uczniom serdecznie GRATULUJEMY !!!