Zgodnie ze szkolną tradycją, kultywowaną już od ponad 10 lat, odbył się kolejny – już  XI Wielki Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. 11 grudnia, podczas wywiadówek, rodzice  i uczniowie mieli okazję obejrzeć i zakupić różnorodne ozdoby świąteczne m.in. choinki, bombki, stroiki, girlandy, świeczniki.

Prace przygotowane na kiermasz wykonywane były przy użyciu materiałów, które najczęściej uznalibyśmy za nieprzydatne: stare niemodne bombki, które po przemalowaniu nabierają nowego blasku i pięknie prezentują się na choinkach i stroikach przygotowanych np. z resztek korkowej podłogi lub tapet. Dodatkowo wykorzystywaliśmy materiały naturalne takie jak szyszki, gałęzie, sosnowe patyki przyniesione przez uczniów naszej szkoły. Staraliśmy się, aby jak najmniejszym kosztem wykonać jak najciekawsze prace, by dochód uzyskany ze sprzedaży okazał się jak największy i mógł być przeznaczony na potrzeby świetlic.

Składamy podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zechcieli odwiedzić nasz kiermasz i kupując ozdoby wsparli szczytny cel. Mamy nadzieję, że wszystkie będą pięknie prezentować się w Państwa domach. Dziękujemy także bardzo serdecznie pani Magdalenie Tokarskiej i Wiesławie Wenta za przekazane materiały oraz wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy pomogli przy organizacji kiermaszu. Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku!