21 marca to jak wszystkim wiadomo Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci z klas 0-3 oraz nasze przedszkolaki przygotowywały się do tego dnia już nieco wcześniej.  Uczniowie wraz z wychowawcami na przemarsz przygotowały przepiękne duże kwiaty wykonane z bibuły i krepy. W dniu dzisiejszym wszystkie grupy powitały wiosnę barwnym i głośnym korowodem wędrującym ulicami Sierakowic. Dzieci miały cudne wiosenne nakrycia głowy – kapelusze ozdobione kwiatami, wianki, korony itp. Oczywiście uczniowie zabrali też przedmioty robiące raban typu: gwizdki, tamburyna, bębenki, pokrywki itp.

Organizatorki bardzo dziękują wszystkim nauczycielom, uczniom, osobom, które pomogły nam zorganizować przemarsz oraz panom policjantom dbającym o nasze bezpieczeństwo.

Karina, Gosia, Natalia