Faustyna Bulczak uczennica klasy 8a SP nr 1 w Sierakowicach została LAUREATKĄ Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego. Gratulujemy Faustynie i jej Rodzicom! Może już odetchnąć, ponieważ wywalczyła zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty, które jest równoznaczne z osiągnięciem przez uczennicę najwyższego wyniku z matematyki. Należy wspomnieć przy tej okazji, że nasza uczennica została również FINALISTKĄ Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego. Ta niesamowita dziewczyna, która jest niewątpliwie uzdolniona matematycznie i nie tylko, czeka teraz na odbiór stosownych zaświadczeń i dyplomów. Szkoła świętuje ten wielki sukces. Dumna jest Dyrekcja, dumni są nauczyciele i dumni są uczniowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Oby tak dalej!!!