Uczniowie naszej szkoły od przedszkolaków po klasy VIII 21 listopada po raz kolejny wzięli udział w akcji z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Tego dnia dominował kolor czerwony, ponieważ życzliwość jest kluczem do naszych serc. Dzieci z klas młodszych rozpoczęły ten wyjątkowy dzień od zapoznania się z opowiadaniem „O Ciepłym i Puchatym”, na podstawie którego uświadomiły sobie jacy powinniśmy być dla innych, aby być szczęśliwym. W ramach zajęć plastycznych wykonały również ciekawe plakat pt. „Jesienne Drzewko Życzliwości i Pozdrowień” takie drzewko zawisło na drzwiach każdej klasy. Klasy starsze 2 i 3 natomiast pisały  list Życzliwości do wybranej przez siebie osoby z miłymi słowami i życzeniami.

Rozstrzygnięto również Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

W kategorii kl. 0 – I

I miejsce – Natasza Tempska 02

II miejsce – Nadia Żywicka I b

III miejsce ex aequo

– Jan Brzeski 01

– Nataniel Bartelik 03

W kategorii klas II – III

I miejsce – Aleksander Tempski III c

II miejsce – Blanka Blok II c

III miejsce ex aequo

– Tymoteusz Labuda   II a

– Wiktoria Klein III c

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Ewelina Bojanowska, Aldona Neubauer, Anita Rutkowska