Przedstawiamy informacje
o uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023

ODDZIAŁY 0

Uroczystość zakończenie dla oddziałów „0” odbędzie się w czwartek 22 czerwca o godz. 9:00 w stołówce szkolnej. Dzieci będą po opieką swoich wychowawczyń – zapraszamy także rodziców, ale uprzedzamy – może być ciasno ;).

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE – 3-5 latki

Przedszkolaki swoją uroczystość rozpoczną także w czwartek 22 czerwca o godz.11:00 w stołówce szkolnej. Równie serdecznie zapraszamy rodziców!

W czwartek nie będzie dowozów autobusem szkolnym.

KLASY 8

Nasi najstarsi uczniowie rozpoczną uroczystość w piątek o godzinie 8:00 w stołówce szkolnej. Miejsca siedzące mamy dla uczniów, zaproszonych pisemnie rodziców oraz grona pedagogicznego. Dla pozostałych – w miarę dostępności.

Klasy 1-7

Wszystkie pozostałe klasy będą miały wspólne zakończenie w sali gimnastycznej, które rozpocznie się w piątek o godzinie 11:00. Wcześniej o godzinie 10:00 dla wszystkich odbędzie się msza święta w kościele parafialnym św. Marcina.

Na płycie boiska miejsca przygotowaliśmy wyłącznie dla uczniów oraz nauczycieli, zaś rodziców zapraszamy na trybuny – jedyne wejście do sali gimnastycznej od strony ul. Słupskiej.

W piątek dowóz poranny o zwykłej godzinie, natomiast nie będzie ostatniego odwozu po godz. 15:00.

Do zobaczenia!