Już po raz piąty zorganizowaliśmy Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „Mój dom – moja flaga”. Odbywa się on z okazji ważnych świąt narodowych, takich jak Narodowe Święto Niepodległości, czy Dzień Flagi Rzeczypospolitej. Zadaniem uczestników jest godne zaprezentowanie flagi na tle swojego domu, co ma symbolizować oddanie szacunku polskim symbolom narodowym i być prostą, ale bardzo czytelną manifestacją patriotyzmu.

Nasze uznanie budzi nie tylko niesamowita kreatywność Waszych prac, zaangażowanie i dbałość o detale, ale także – a może przede wszystkim – uśmiech i radość bijąca ze zdjęć, co powoduje, że ten patriotyzm jest taki, jaki powinien być – szczery i prosty. Bez patosu i nadmuchanych słów. Dlatego, gdy oglądamy te zdjęcia, serca nam rosną i czujemy radość z Waszego udziału w konkursie. Dodatkowo bardzo nas cieszą zdjęcia rodzinne, z rodzicami czy rodzeństwem – ważne, że Flaga Polski jest w Waszych Rodzinach otaczana szacunkiem!

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat i nagrodę punktową do zachowania. Wśród wszystkich wylosujemy zwyczajowo 7 osób, które otrzymają upominki oraz wyróżnimy najciekawsze zjęcie tej edycji. Wyniki opublikujemy w połowie maja.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla każdego z Was!

Organizatorzy