Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Świetnie Wam poszło z nagraniami Mazurka Dąbrowskiego w akcji „Szkoła do hymnu”!

Zachęcamy Was i Wasze Rodziny do wzięcia udziału w Szkolnym Muzycznym Konkursie Świątecznym! Wystarczy nagrać 2 zwrotki kolędy „Cicha noc” do naszego podkładu i wysłać do nas filmik z tym wykonaniem do 20 grudnia 2020 r. go godziny 20:00.

My zmontujemy z tego wyjątkową muzyczną kartkę świąteczną i puścimy ją w świat z najlepszymi życzeniami i radością z Bożego Narodzenia!

Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy nagrody (m. in. rodzinne gry planszowe, kreatywne książki itp.) zaś każdy otrzyma Nagrodę Dyrektora do zachowania oraz certyfikat uczestnictwa.

Zaśpiewajmy razem!

Wysyłanie filmików przez formularz: OTWÓRZ

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem:

Regulamin Szkolnego Muzycznego Konkursu Świątecznego
w Szkole Podstawowej nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach

 

 1. Uczestnikiem konkursu może być każda uczennica, uczeń lub nauczyciel SP1.
 2. Przedmiotem konkursu jest nagranie filmiku z wykonaniem co najmniej 2 zwrotek i 2 refrenów kolędy „Cicha noc” do podkładu dostępnego pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=_4Glh7Fzhyo.
 3. Wykonanie może obejmować zarówno śpiew (wokal) jak i grę na dowolnym instrumencie – ale do wyżej wymienionego podkładu. Nagrania do innych podkładów lub wykonane solo w innej tonacji – nie wejdą do konkursu.
 4. W przypadku nagrania wokalu można śpiewać w dowolnym języku – niekoniecznie po polsku.
 5. Na filmiku powinna być widoczna twarz wykonującego.
 6. W nagraniu mogą wziąć udział także inni członkowie rodziny – wyrażają w ten sposób zgodę na utrwalenie swojego wizerunku i przekazanie go na rzecz organizatora do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu.
 7. Warunki techniczne nadsyłanego filmiku:
  1. musi być nagrany w poziomie (nagrania w pionie nie wejdą do konkursu),
  2. musi być słyszalny głos wykonującego/wykonujących lub dźwięk instrumentu, na którym gra uczestnik,
  3. musi być zapisany w ogólnodostępnym formacie wideo np. mp4, avi, mov itp.
 8. Filmik należy przesłać przez formularz, którego adres podany jest w ogłoszeniu o konkursie. Jedynie w przypadku kłopotów technicznych pracę można udostępnić w chmurze i przesłać link na adres konkursy@sp1.sierakowice.pl
 9. Nieprzekraczalny termin dostarczenia pracy konkursowej to 20 grudnia 2020 r. godz. 20:00. Prace, które wpłyną po terminie nie wejdą do konkursu.
 10. Jury konkursu wylosuje wśród wszystkich uczestników 5 nagród rzeczowych – m. in. rodzinne gry planszowe, książki itp.
 11. Każdy uczestnik otrzyma także punktową nagrodę Dyrektora Szkoły z zachowania oraz certyfikat uczestnictwa.