Mury naszej szkoły opuścili właśnie ostatni uczniowie, którzy odebrali swoje świadectwa. To była uroczystość inna niż wszystkie dotychczasowe. Tak bardzo chcieliśmy uściskać każdego ucznia, pogratulować podając dłoń – ale musieliśmy niestety zachować dystans.

W każdym jednak słowie chcieliśmy przekazać wyrazy uznania za cały rok pracy, a zwłaszcza drugi semestr, gdzie nauka prowadzona była w sposób zdalny. Te myśli kierowaliśmy także do Rodziców, którzy odegrali w kształceniu na odległość bardzo ważną rolę, czego efektem były bardzo dobre wyniki nauczania i sukcesy uczniów.

Dzisiaj, w ostatnim dniu roku szkolnego życzymy wszystkim wytchnienia od codziennej pracy szkolnej, dobrego wypoczynku i prosimy o bezpieczne zachowanie podczas wakacyjnych zabaw i wyjazdów.

Chcemy z każdym z Was zobaczyć się we wrześniu, nie przez ekran komputera, tableta czy smartfona – ale realnie, gdy 1 września zabrzmi szkolny dzwonek.

Do zobaczenia!

Wspaniałych wakacji!

Galeria zakończenia klas I – III:

Galeria zakończeni IV – VIII