Dzisiaj w szkole wielki bal! Bal postaci z bajek oraz podsumowanie Bajkowego Tygodnia. Dzieciaczki pracowały sumiennie cały tydzień. Oglądały bajki, czytały książki z bajkami, słuchały bajek czytanych przez nauczycieli, tworzyły bajkowy plakat, rozwiązywały zagadki i quizy o bajkach oraz świętowały. To wszystko działo się w klasach 0-3 pod kierunkiem wychowawców. Dzisiaj nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów, w których brały udział :

– zerówka grupa 1 BRYGADA RR

 – zerówka grupa 2 MUMINKI

– zerówka grupa 3 KRAINA LODU

 – zerówka grupa 4 KOPCIUSZEK

 – klasa 1a SCOOBY DOO

– klasa 1b CZERWONY KAPTUREK

 – klasa 1c KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I 7 KRASNOLUDKÓW

– klasa 1d MADAGASKAR

 – klasa 2a KUBUŚ PUCHATEK

 – klasa 2b CALINECZKA

– klasa 2c MINIONKI

 – klasa 2d SHREK

 – klasa 3a JAŚ I MAŁGOSIA

– klasa 3b FLINSTONOWIE

 – klasa 3c SMERFY

Zdaniem jury wszystkie klasy powinny zostać nagrodzone w obydwu konkursach „Najpiękniejszy plakat” oraz „Kostiumowy międzyklasowy konkurs bajkowy”. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy.