Sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w II etapie XII Turnieju Języka Angielskiego, który odbył się 13 marca w Staniszewie.

Najlepszych znawców języka angielskiego naszej szkoły wyłoniono spośród ponad 40 uczniów klas IV, V i VI. Podczas szkolnych eliminacji uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu gramatyki oraz kultury, geografii i historii krajów anglojęzycznych. Do drugiego etapu zakwalifikowało się po dwóch uczniów z każdego poziomu.

Klasy IV

Amelia Bulczak IVb

Milena Zysik IVc

Klasy V

Maksymilian Woźniak Va

Sandra Ropella Vd

Klasy VI

Zuzanna Koss VIb

Konstancja Puzdrowska VId.

Podczas drugiego etapu konkursu nasi uczniowie udowodnili wysoki poziom swojej wiedzy. Podczas konkursu musieli rywalizować z najlepszymi uczniami m. in. ze szkół z Gowidlina, Łyśniewa, Staniszewa, Mojusza czy Kartuz.

Po komisyjnym sprawdzaniu testów konkursowych zajęli odpowiednio:

Amelia Bulczak – miejsce V

Maksymilian Woźniak – miejsce II

Zuzanna Koss – miejsce V

Konstancja Puzdrowska – miejsce I

 

Gratulacje!!!

Jesteśmy z Was dumni.