Dnia 10.12.2017 r. siedmioosobowa ekipa LUKS PANDA Sierakowice wystartowała w XIV Indywidualnych Mistrzostwach Kartuz w Tenisie Stołowym. Bardzo dobry występ zaliczył Dawid Cyperski, który w półfinale przegrał w bardzo wyrównanym meczu z Damianem Ulenbergiem (UKS Barcz) 2:3. W meczu o trzecie miejsce wygrał ze swoim kolegą klubowym Krzysztofem Kulasem, który uplasował się na czwartym miejscu. Bardzo wysokie miejsca zajęli: Bartosz Sildatk (piąte miejsce), Tymoteusz Szymikowski (szóste), Ksawery Kotłowski (dziewiąte). Zaś wśród dziewczynek na miejscu dziewiątym rywalizację zakończyła Julita Woźniak. Turniej w Kartuzach był pierwszym turniejem indywidualnym, w którym młodzi tenisiści stołowy LUKS PANDA wzięli tak licznie udział. „Dla niektórych był to zupełnie pierwszy start w turnieju tenisa stołowego” – dodaje szkoleniowiec LUKS PANDA Marcin Fidala.