Dnia 30 marca obchodziliśmy w naszym oddziale przedszkolnym „Dzień Dentysty„. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak dbać o higienę jamy ustnej, aby ząbki były zawsze zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością. Odwiedziła nas pani Anety, która na co dzień pracuje jako pomoc dentystyczna w kartuskim gabinecie stomatologicznym. Wielkim zainteresowaniem cieszył się model szczęki, na którym, zaproszony gość demonstrował prawidłowy sposób mycia zębów.  Mamy nadzieję, że od tej pory już nikt z przedszkolaków nie będzie bał się wizyty u stomatologa, a jak należy dbać o zęby zapamiętają na zawsze. Pani Aneta przygotowała dla przedszkolaków różne ciekawe zadania  a także wręczyła dzieciom dyplomy oraz nagrody za aktywny udział w zajęciach.