Serdecznie zapraszamy na spotkanie w czwartek 25 lutego wszystkich Rodziców kandydatów do zerówek oraz klas pierwszych naszej szkoły, którzy rozpoczną naukę w roku szkolnym 2021/2022.

Podczas spotkania przekażemy wszystkie informacje dotyczące terminów i formalności; będą też przygotowane dokumenty aplikacyjne, które będzie można zabrać ze sobą. Prócz tego opowiemy trochę o tym, jak pracują nasze zerówki i klasy pierwsze oraz porozmawiamy o ofercie zajęć dodatkowych.

Spotkanie dla zerówek rozpocznie się w czwartek 25 lutego o godzinie 17:00, a dla klas I o godzinie 18:30 w stołówce szkolnej. Prosimy o wchodzenie od strony ulicy Słupskiej bocznym wejściem bezpośrednio na stołówkę (nie przez wejście główne – poniżej zdjęcie).