17 stycznia dziewczęta i chłopcy klas VI reprezentowały naszą szkołę w zawodach sportowych w XIX Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych w Minisiatkówce- Czwórki. Z racji, że siatkówka jest to technicznie najtrudniejsza dyscyplina sportowa do rywalizacji zgłosiły się tylko dwie szkoły: SP nr.1 Sierakowice i SP Gowidlino. W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła szkoła z Gowidlina, nam przypadło drugie miejsce. Odwrotną sytuację mieliśmy w rywalizacji chłopców, gdzie to nasza szkoła cieszyła się z zajęcia pierwszego miejsca. Co daje nam szanse reprezentowania szkoły w etapie powiatowym, który odbędzie się w Przodkowie.

Skład zespołu dziewczyn: Klaudia Bojanowska, Marcelina Hedrich, Natalia Ulenberg, Daria Pawelczyk, Wiktoria Wenta, Dominika Płotka, Kornelia Domaszk, Łucja Dułak.

Skład zespołu chłopców: Dominik Klajn, Wiktor Bulczak, Kacper Labuda, Jakub Konkel, Szymon Kuchta, Cyman Albert, Jan Kotłowski.