„Kropka” jest gazetką szkolną wydawaną przez uczniów klas I-III.
Pierwsze wydanie „Kropki” ukazało się w maju 1993 roku. Od tamtej pory uczniowie młodszych klas mogą w niej przeczytać swoje opowiadania, bajki, wiersze, sprawozdania z wycieczek, rozwiązać krzyżówki czy rebusy. Większość tekstów pojawiających się w pisemku powstaje na zajęciach koła redakcyjnego, na które uczęszczają uczniowie klas II i III. Uczniowie czerpią pomysły na artykuły z życia codziennego szkoły, z własnych przeżyć, z lekcji a także z książek, encyklopedii i internetu. Oprawa graficzna gazetki powstaje w sali komputerowej, gdzie uczniowie zapoznają się z niektórymi programami i obsługą komputera.

Mali redaktorzy zachęcają wszystkich uczniów klas I – III do współpracy tzn. jeżeli macie ciekawe teksty, ułożyliście krzyżówkę, słyszeliście jakieś ciekawostki to opublikujmy to na łamach naszej gazetki.
Opiekun: Pani Natalia Frymus

ZAPRASZAMY!!!


WRZESIEŃPAŹDZIERNIKGRUDZIEŃSTYCZEŃLUTYMARZECKWIECIEŃ
Jeszcze się nie ukazała
Jeszcze się nie ukazała
Jeszcze się nie ukazała
Jeszcze się nie ukazała
Jeszcze czekamy