19 maja dzieci z grup zerówkowych  wraz z rodzicami świętowali Dzień Rodziny.

Oczywiście nie obyło się bez występów dzieci, które jak zawsze stanęły na wysokości zadania.
Dzieci z grupy 0-1 i 0-4 po artystycznej części wraz z rodzicami uczestniczyły w warsztatach przeprowadzonych przez wychowawczynie  i Panią Bożeną Kupper-Krzyżanowską. Wspólnie wysłuchano prelekcji i ozdobiono torbę wzorami kaszubskimi, która stała się prezentem dla Mam.
W grupie 0-2 po przywitaniu gości dzieci zaprezentowały się w piosenkach, wierszu i tańcu, pokazując swoje talenty oraz umiejętności, budząc zachwyt w oczach najbliższych.  Rodzice zostali obdarowani przez swoje pociechy pięknymi upominkami. Następnie wszyscy wzięli udział w warsztatach, podczas których  mogli wspólnie pomalować słonecznik wykonany z masy gipsowej.
Grupa 0-3 przygotowała piosenki i wiersze, a następnie zaprosiła rodziców do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych. Tego dnia mógł się również zamienić w aktora i odegrać scenkę z bajki o Czerwonym Kapturku.
W każdej grupie nie obyło się oczywiście bez poczęstunku.
Radość i uśmiech, który gościł u wszystkich dnia był niezwykły i niezapomniany. ?

Dziękujemy za tak liczne przybycie. ?