Dnia 21 grudnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na rodzinny projekt kartki bożonarodzeniowej z życzeniami w języku angielskim.  Jury w składzie Natalia Frymus oraz Michalina Król miało twardy orzech do zgryzienia. Trudno było dokonać ostatecznego wyboru najlepszych pocztówek z uwagi na różnorodność technik wykonania, pomysłowość i zaangażowanie w wykonanie prac. Uczniowie podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 0-III oraz IV-VIII. Udało się wyłonić następujących finalistów konkursu: 

1 miejsce: Adrianna Dejk, Gabriel, Gracjan i Emanuel Tandek ;

2 miejsce: Inez Dawidowska, Patryk Grzeńkowski;

3 miejsce: Aleksander Tempski, Fabian Hinc.

Przyznane zostały także wyróżnienia, które zdobyli: Blanka Klasa, Lena Marcińska, Julia Naczk Lis, Nikola Szuba. 

(Kliknij na zdj., aby powiększyć)

Celem konkursu było wprowadzenie uczniów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorom bardzo zależało na zjednoczeniu członków rodziny nad wspólnym projektem, wszak kartka pocztowa to szansa na okazanie ciepłych uczuć drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że został on osiągnięty. Gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie bardzo dziękujemy firmie BAT Sierakowice za dofinansowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.  

Michalina Król, Natalia Frymus