Uczniowie klas VIII a i b zainteresowali się tematyką zbrodni nazistowskich dokonanych w lasach Piaśnicy koło Wejherowa. Wzięli udział w IV Pomorskim Konkursie pt. Zbrodnia Piaśnicka – Młodzi Pamiętają.  25 listopada 6-osobowa grupa uczniów została zaproszona na uroczystą galę finałową konkursu do Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni. Uczennica klasy VIIIb – Alicja Duda zajęła II miejsce w kategorii wiersz na poziomie szkół podstawowych. Pozostali uczestnicy; Baranowska Julia, Brzeska Karolina, Furmann Nadia, Górlikowska Patrycja z klasy VIIIa oraz Trybowska Julia z klasy VIIIb otrzymali pamiątkowe dyplomy. WSZYSTKIM GRATULUJEMY! Po zakończeniu  uroczystości uczniowie szkół podstawowych mieli możliwość zwiedzenia szkoły – najbardziej spodobała się wszystkim biblioteka.

Opiekunem konkursu była Danuta Stolc.