114 uczestników Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Mój dom – moja flaga” nadesłało swoje prace w jego ósmej edycji.
Zdjęcia mówią same za siebie – piękne uśmiechem, rodzinnym klimatem, a przede wszystkim szczerym patriotyzmem.
Informujemy, że wśród wszystkich wylosowaliśmy upominki. Każde zdjęcie miał swój unikalnym numer, a nasza wirtualna maszyna losująca wybrała następuje osoby:
– Aleksander Fularczyk gr.0-3,
– Mikołaj Czaja 1a,
– Teodor Langa 2c,
– Dominika Cyl 2d,
– Eliza Michalak 4a,
– Nikola Bulczak 4d,
– Antonina Szreder 5a,
– Matylda Myszk 6b,
– Julia Czaja 7b,
– Patryk Grzeńkowski 8b.
Dodatkowo, o 21.00 11 listopada najwięcej polubień pod swoim zdjęciem zebrał Maciej Bulczak i także dla Niego mamy mały upominek.
Chcieliśmy także wyróżnić trzy prace, które się nam szczególnie spodobały:
– Adama Szymikowskiego,
– rodzeństwo Tandeków – Gracjana, Gabriela, Emanuela wraz z siostrzyczką,
– rodzeństwo Czajów – Antoniego, Jana, Faustynę, Mateusza wraz z siostrzyczką.
Wszyscy otrzymają na dniach specjalne certyfikaty, uczniowie klas starszych plusowe punkty do zachowania, a ósmoklasiści także premię ocenową z WOS.
Gratulujemy każdej uczestniczce i każdemu uczestnikowi zaangażowania i patriotycznej postawy. Bo przecież tak naprawdę nie chodzi tu o punkty czy lajki, tylko o wyrażenie szacunku do Ojczyzny i Jej symboli.
Z wyrazami uznania
Dyrekcja SP1