Rodzice wraz z wychowawcą klasy 3c w nowym roku szkolnym zorganizowali dla swoich dzieciaczków comiesięczny konkurs pod hasłem „Literackie pióro”. Zadaniem uczniów jest pisanie twórczych tekstów na jednej z lekcji. Celem tego klasowego konkursu jest rozbudzanie wyobraźni, rozwijanie twórczości, ćwiczenie budowy zdań pod względem stylistycznym, gramatycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym. Październikowe pióro o tematyce „List do koleżanki” należy do:
I miejsce Alicja Paprota
II miejsce Elżbieta Lejk
III miejsce Aleksandra Matyka
Wyróżnienia: Oliwier Labuda, Filip Kotłowski
Nagrody ufundowali rodzice i wychowawca. Wygrane i wyróżnione twórcze listy będzie można przeczytać w kolejnym wydaniu gazetki Kropka dla najmłodszych. Ciekawe jaki temat będzie w listopadzie. Jesteście ciekawi? Jeszcze chwila cierpliwości, a w międzyczasie zapraszam do fotorelacji.