W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się dwudniowy konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia, w którym udział wzięli uczniowie klas czwartych i piątych oraz dyrekcja, nauczyciele i pracownicy. Celem konkursu było popularyzowanie tabliczki mnożenia w życiu codziennym. Pierwszego dnia matematycy przeprowadzali sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia podczas zajęć lekcyjnych, typując troje najszybciej i bezbłędnie liczących uczniów. W piątek natomiast koordynator przeprowadził eliminacje, wyłaniając Mistrza w kategorii klas czwartych oraz piątych. Ocenie podlegały czas wypełnienia oraz bezbłędność prac.   

Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia w klasach czwartych otrzymał Gabriel Tandek , w kategorii klas piątych Paulina Labuda.  

Ponadto należy podkreślić bardzo dobrą znajomość tabliczki mnożenia wśród nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy zdali na szóstkęGratulujemy! 

Anita Drywa