Wyjątkowe wydarzenie na obchody DEN w naszej szkole!

Na 3 godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie klas 1-8 zebrali się na sali gimnastycznej by uczcić ten wyjątkowy dla edukacji dzień. W bardzo humorystyczny, a zarazem trafny sposób uczniowie zaprezentowali belferską modę (torebki, atrybuty przedmiotowe itp.), wywołując salwy śmiechu zgromadzonych.

W drugiej części wydarzenia mikrofon przejął sam Karol Strasburger prowadząc specjalne wydanie Familiady, w której zmierzyły się dwie ekipy – Uczniowie i Nauczyciele. Po zaciętych i pełnych śmiechu bojach zwyciężyli uczniowie, co potwierdziło niezależne Jury. Przy odpowiedziach typu „Który przedmiot jest najważniejszy w szkole? Odp. WOS!” czy „Co najczęściej robią uczniowie na lekcjach? „Liczą minuty do końca lekcji” – musieli wygrać, nie ma bata. 🙂

Nauczyciele otrzymali roślinne upominki od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Dyrekcja składa wielkie podziękowania uczniom, którzy wystąpili dzisiaj na sali oraz paniom, które przygotowały całość wydarzenia – Katarzynie Leszk i Łucji Myszk. Świetna robota.