Chłopcy z klasy 1b i 2a pamiętali o swoich koleżankach. W dniu ich święta przygotowali liczne niespodzianki, konkursy, gry i zabawy. W tym dniu uśmiech nie znikał

z naszych twarzy. Było wspaniale i super! 

Jak chłopcy to wszystko przygotowali? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Janina Subkowska, Maria Drężek 

 

Chłopcy z klasy 3b również w tym dniu odśpiewali swoim koleżankom gromkie 100 lat i wręczyli samodzielnie wykonane laurki z życzeniami, były słodkości i upominki w postaci imiennych breloczków. Ten dzień był bardzo miły!
Mariola Borecka

 

O Międzynarodowym Dniu Dziewczynek pamiętali też o tym chłopcy z klasy 3c ? – były życzenia, upominki i słodkie niespodzianki. Uczciliśmy ten cudowny dzień wizytą w kawiarni „Cukrowe smaki” i serdecznie polecamy.Nigdy nie zapominajcie o tym, że jesteście mądre, wartościowe i wyjątkowe ?

Natalia Frymus