I znów rok minął…

… a u nas po raz kolejny wspólne zabawy, komputerowe programy, koło emocji, prace plastyczne, wygibasy gimnastyczne i inne ciekawe aktywności zdominowały szkolne obchody Światowego Dnia Uśmiechu. Każda z klas młodszych brała udział w losowaniu zadania przygotowanego przez nauczycieli świetlicy i dużym zaangażowaniem je wykonała. Natomiast Świetliczaki świętowały bawiąc się wspólnie w grupie, rozmawiając o emocjach oraz przedstawiając różnorodne minki wylosowane przy użyciu koła fortuny. Uczniowie ze starszych klas tego dnia również się zaangażowali pracując w czasie godzin wychowawczych i ubierając w kolorze żółtym jak słynna smiley face.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i piękne wykonanie zadań. Pamiętajcie, że ten dzień jest ważny i dlatego świętujcie go codziennie!

Wychowawcy świetlicy:

Alicja Baran, Anna Mielewczyk

 

Dzień Uśmiechu w 1b i 2a

Klasy 1b i 2a, w piątek 7 X 2022r., wzięły udział w Światowym Dniu Uśmiechu. Był to wyjątkowy dzień w naszych klasach. Już od rana widać było na twarzach dzieci piękny uśmiech. Wszyscy przyszli ubrani w kolorze żółtym.

Na zajęciach bawiliśmy się w kodowanie, wykonaliśmy plakaty i wspólne rysunki związane z tym pięknym dniem, gromadziliśmy słownictwo wokół tematu uśmiech. Uważamy, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym.

Janina Subkowska, Maria Drężek