30 września uczniowie klasy 1b i 2a obchodzili Dzień Chłopaka. To był niesamowity czas. Rozpoczął się od składania życzeń i upominków przygotowanych przez koleżanki. Chłopcy otrzymali krawacik z napisem “super chłopak”. Dziewczynki przygotowały również dla swoich kolegów zabawy, konkursy, zagadki, tor przeszkód, a także niespodzianki. Każdy z nich musiał wykazać się cierpliwością, odwagą i wytrzymałością.

Janina Subkowska, Maria Drężek

 

 

Chłopcy mają dziś swoje święto!!! Klasa 3b bawi się!!!  Myszka Miki, słodki poczęstunek, gry i zabawy, tańce, laurki i życzenia!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPCY 😀

Mariola Borecka

30 września DZIEŃ CHŁOPAKA – tego dnia dziewczynki z klasy 3c zaprosiły swoich kolegów z klasy na przepyszną pizzę do pizzerii Italiana. Przygotowały także dla nich upominki w postaci personalizowanych koszulek z własnoręcznymi podpisami dziewcząt. Zapraszamy do fotorelacji.

Natalia Frymus