Uczniowie z klasy 1 b oraz klasy 1 d odbyli swoją pierwszą wspólną wycieczkę. 

Wczesnym rankiem udali się na Farmę Alexa, gdzie czekało na nich wiele atrakcji i niespodzianek. Na samym początku okazało się, że wejście należy wykupić solidnymi podskokami i uśmiechami. Na dzieci czekały króliki, kozy, owce, kury i osioł. Niektóre zwierzęta domagały się głaskania i karmienia na co wiele śmiałków się zdecydowało. W strefie Kaszub można było poznać siedem kolorów haftu kaszubskiego oraz śpiewać kaszubskie nuty. Była także ścianka muzyczna, gry ruchowe, zjeżdżalnie, pajęczyna, jazda traktorami dużymi i małymi, dawne maszyny rolnicze, rzuty do celu, labirynt na polu kukurydzy, ogródki pełne warzyw oraz niesamowite spotkanie z Alexem.  

Czas bardzo szybko minął i pierwszoklasiści pełni wrażeń bezpiecznie wrócili do domów. 

Polecamy wszystkim zabawę i ruch na świeżym powietrzu. RUCH TO ZDROWIE! 

 

Nad. M. Drężek, B. Mazur