Uroczyste zakończenie roku szkolnego będzie mieć miejsce w piątek 24 czerwca:

  • klasy 7 i 8 na godzinę 8:00 – uczniowie spotykają się z wychowawcami w swoich klasach 15 minut przed rozpoczęciem uroczystości, zapraszamy rodziców wyłącznie wyróżnionych uczniów z klas 8 wejściem bezpośrednio na salę gimnastyczną od strony boisk szkolnych,
  • klasy 1 – 6 na godzinę 11:00 – uczniowie spotykają się z wychowawcami w swoich klasach 15 minut przed rozpoczęciem uroczystości, rodziców chcących uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy na trybuny bezpośrednim wejściem na salę gimnastyczną od ulicy Słupskiej (prosimy nie przechodzić przez budynek szkoły oraz płytę boiska),
  • po zakończonych uroczystościach dzieci udają się do sal lekcyjnych z wychowawcami, rodziców prosimy o oczekiwanie przed budynkiem szkoły,
  • msza święta w kościele p.w. św. Marcina o godzinie 10:00 – za bezpieczeństwo w drodze do i z kościoła odpowiadają rodzice/opiekunowie prawni,
  • dowóz poranny wyłącznie dla uczniów kl. 7-8, drugi dowóz dodatkowy dla uczniów klas 1-6 o godzinie 10:30 z Mrozów i Starej Maszyny.