Dnia 14 czerwca uczniowie naszej szkoły zakończyli całoroczny cykl wyjazdów na basen wraz z nauką pływania. Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Ten ostatni pobyt na pływalni w Kościerzynie zakończył się wręczeniem karty indywidualnego postępu nauki pływania dla każdego uczestnika. Po wyjściu z basenu udaliśmy się do Rodzinnego Centrum Rozrywki COSTERINA PARK, gdzie aktywnie i radośnie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu. Wycieczkę uwieńczył wspólny posiłek.  Zanim dzieci i młodzież dotarły do domu, już w drodze powrotnej, w autobusie planowały wyjazdy w przyszłym roku szkolnym. 

Gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości, samozaparcia i dążenia do celu podczas 10-cio miesięcznej nauki pływania!!! 

                                                                       Łucja Myszk, Ewa Bednarek, Joanna Zalewska , Agnieszka Kobiela, Anita Rutkowska