W dniach 8, 9, 10 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyła się  Międzyszkolna Olimpiada dla klas I -III. Udział wzięli w niej uczniowie klas młodszych z obu sierakowickich  podstawówek. Organizatorzy przygotowali dla uczestników osiem konkurencji sportowych. Z każdej konkurencji wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali medale. Na zakończenie olimpiady klasy, które ze wszystkich konkurencji zdobyły najwięcej punktów, otrzymały puchary. Każde dziecko dostało pamiątkową przypinkę, natomiast klasom zostały podarowane sportowe upominki.

Nagrody ufundował Wójt Gminy Sierakowice, za co serdecznie dziękujemy.

Bardzo dziękujemy również paniom Łucji Myszk i Wiolecie Szulc, które zaangażowały się w pomoc przy realizacji naszego przedsięwzięcia, co bardzo usprawniło mam pracę.

Cieszymy się, że wszystkie zaproszone przez nas klasy wzięły tak liczny udział w olimpiadzie.