23 maja uczniowie z klasy 3A i 3C wraz z opiekunami p. Joanną Ryłko i p. Joanną Zalewską wyjechali na dwudniowy biwak do Miechucina. W pięknie, malowniczo położonym obiekcie NA ZIELONEJ GÓRCE, otoczonym lasami i wzgórzami dzieci przeżyły niezwykłe przygody. Wyjazd obfitował w rozliczne atrakcje, takie jak: gry zespołowe i zabawy integracyjne, wspinaczki, przejścia po linowym moście nad jeziorkiem, nocne podchody w lesie, ognisko oraz wiele zadań wymagających przełamania barier lęku, a także walki z własnymi słabościami. Zajęcia prowadzone przez instruktorów nauczyły uczniów współpracy, wzajemnej pomocy i wsparcia. Wzmocniły klasowe więzi i przyczyniły się do wzrostu poczucia własnej wartości. JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO – to było celem uczestników wyjazdu. 

Uczniowie bardzo intensywnie spędzili czas, dlatego zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń szczęśliwi wrócili do domów.  

                                                                                                                                   Wychowawczynie klas