11 lutego w całej szkole obchodziliśmy WALENTYNKI. W naszej klasie upłynął on w przemiłej atmosferze: życzliwości, przyjaźni i koleżeństwa. Ten dzień rozpoczęliśmy od rozdania WALENTYNKOWEJ POCZTY. Każdy z „ BICIEM SERDUSZKA” oczekiwał na odebranie kartki z życzeniami przyjaźni i sympatii. Nikomu nie było przykro w tym dniu, nawet naszej Pani, która również odebrała wiele kartek z  ciepłymi słowami od swoich uczniów. Miłą niespodzianką było dla każdego dziecka, otrzymanie WALENTYNKOWEGO SERDUCHA ze słowami miłości, otuchy i wiary w siebie , którą dla każdego ucznia własnoręcznie wykonała nam nasza pani wychowawczyni. Dzień walentynkowy był dla nas wszystkich dniem pełnym uśmiechu, sympatii, ciepłych słów oraz przemiłych gestów przyjaźni i życzliwości.