Uczniowie klas 0-VIII oraz oddziały przedszkolne 19 listopada po raz kolejny  

w naszej szkole, wzięli udział w akcji z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. 

Tego dnia dominował kolor czerwony, ponieważ życzliwość jest kluczem do naszych serc. Dzieci z klas młodszych rozpoczęły ten wyjątkowy dzień od zapoznania się z opowiadaniem „O Ciepłym i Puchatym”, na podstawie którego uświadomiły sobie jacy powinniśmy być dla innych, aby być szczęśliwym. Szczególnie w tych ciężkich czasach pandemii. W ramach zajęć plastycznych wykonały również ciekawe plakat pt. „Jesienne Drzewko Życzliwości  

i Pozdrowień” takie drzewko zawisło na drzwiach każdej klasy.  

Klasy starsze natomiast wykonały Kodeks Osoby Życzliwej oraz wyszukiwały synonimy do słowa „życzliwość”. Prace te zostały umieszczone na drzwiach każdej klasy. Przypominają uczniom jacy powinniśmy być na co dzień.  

Niezmiernie dziękujemy każdemu z osobna, za wkład i chęci.  

Niech przytoczony cytat stanie się receptą na każdy kolejny dzień  

” Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii – armii życzliwości „ 

Cleveland Amory 

Zapraszamy do fotorelacji 🙂