15 października 2021 r. w sierakowickiej „Jedynce” odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Tematyka uroczystości zabrała dzieci w  morską podróż do różnych wysp. Nasi uczniowie celująco zaliczyli wszystkie zadania, które czekały na nich podczas tej morskiej wyprawy. Gratulujemy im serdecznie. Po oficjalnej uroczystości w klasie czekał na dzieci słodki poczęstunek i upominki.

Pragniemy gorąco podziękować księdzu proboszczowi Tadeuszowi Knut za jego obecność, błogosławieństwo i niespodzianki.

Podziękowania składamy także naszej dyrekcji, dyrektorowi Banku Spółdzielczego oraz uczniom klas drugich za upominki.

Wychowawczynie klas pierwszych dziękują również paniom: Marzenie, Ani i Natalii za pomoc i przygotowanie dzieci. Zawsze możemy na Was liczyć.