Tak, to był super dzień dla uczniów klasy III a i III c, nie tylko dzięki cudownej pogodzie, ale przede wszystkim z uwagi na wyjazd do Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Lipą, gdzie ugościli nas Pani Sabinka z Panem Andrzejem. Pobyt był bardzo intensywny i urozmaicony. Zajęcia edukacyjne przeplatane były dobrą zabawą, aktywnością fizyczną, a także strawą kaszubską. Uczniowie poznawali faunę i florę leśną, uczestniczyli w zajęciach  STRING ART (tworzenie z desek, gwoździ i kolorowych nitek geometrycznego obrazu), karmili wiejskie zwierzątka, wspinali się na punkt widokowy „Zamkowa Góra”. Była też roztańczona łąka i strefa kibica. Działo się tyle rzeczy, że nie sposób tego opisać. Koniecznie zajrzyjcie do GALERII !!!