Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!
Nasze Krasnoludki również świętowały :). Wszystko rozpoczęło się od otrzymania tajemniczych biletów, które jak się okazało, były zaproszeniem do wesołej zabawy. Nasi najmłodsi złożyli obietnicę, że będą dobrze się bawić i swojej przysięgi w stu procentach dotrzymali. Radosne uśmiechy towarzyszyły nam podczas balonowych tańców, tworzeniu własnej fotobudki i w trakcie szalonych przebieranek. Tworzyliśmy tajemnicze sieci i łapaliśmy kolorowe bańki mydlane, a gdy już opadliśmy z sił czekał na nas prawdziwy seans bajkowy, na którym oczywiście nie zabrakło popcornu. W nagrodę za wesołe zmagania wszyscy otrzymali piękne balony i pamiątkowe dyplomy.