W dniach 6-13 maja w naszej szkole odbył się konkurs w ramach projektu „Stop dla handlu ludźmi”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII. Każda klasa wraz z wychowawcą miała za zadanie wymyślić hasło związane z pracą niewolniczą dzieci. Wychowawcy otrzymali wszystkie materiały pomocnicze do wykonania zadania m.in. filmy i krótki pokaz multimedialny. Jury (dyrektor Agata Tarasiuk, wicedyrektor Jolanta Skierka i wicedyrektor Adrian Klawikowski) wybrało następujące hasła:

I miejsce KLASA 4d: „Szczęśliwe dzieci przyszłością świata.”

II miejsce KLASA 8c: „Niewolnictwo likwidujemy – dzieci ratujemy.”

III miejsce KLASA 6c: „ Ludzie to nie towar! Stop niewolnictwu!”

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór słodkiego poczęstunku wraz z wychowawcą.

Michalina Król, Natalia Frymus