W naszej szkole jest dużo ukrytych talentów – nawet nie wiedzieliście… Można było przekonać się o tym podczas I Szkolnego Konkursu „Mam talent!”. Zainteresowanie występem i ilość uczniów, chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności, przerosły nawet oczekiwania organizatorów, czyli Samorządu Uczniowskiego.  Wystąpiło prawie 30 uczestników – w tym kilka zespołów, kilka duetów oraz soliści. Dzieci śpiewały po polsku i angielsku, tańczyły tańce klasyczne i nowoczesne oraz występowały z programem autorskim. Ponieważ zaproszone jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak oraz Agnieszka Chylińska, z ważnych przyczyn nie mogło do nas przybyć :))) , organizatorzy postanowili poprosić o pomoc panią dyrektor Agatę Tarasiuk,i panią Jolantę Skierkę, aby ocenili uczniów. 
Organizatorzy: Katarzyna Leszk i Łucja Myszk