Choć pogoda mało świąteczna, tak na nastrój w naszej szkole nie mogliśmy narzekać. 7 grudnia po raz kolejny okazał się wyjątkowym dniem, dla uczniów grup „0”. Dzieci ubrane w coś czerwonego, przystrojone w piękne mikołajowe czapki rozpoczęły dzień pełen wrażeń. Na początek zapoznały się z historią Św. Mikołaja, biskupa z Miry oraz rozwiązywały mikołajkowe zagadki.

Punktem kulminacyjnym była wizyta wyczekiwanego gościa- Św. Mikołaja. Dotarł do nas z workiem pełnym prezentów, co uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i uśmiechu.

Ze swoich źródeł wiemy, że św. Mikołaja wspomagała Rada Szkoły, której serdecznie dziękujemy! Podobne słowa podziękowania składamy właścicielowi Marketu Spożywczego w Starej Maszynie Panu Grzegorzowi Kotłowskiemu :).

Najbardziej jednak dziękujemy Ci, św. Mikołaju. Do zobaczenia za rok!

Wychowawcy grup „0”