Z przyjemnością informujemy, że Gminny Konkurs Plastyczny

pt. „Moja ulubiona postać z bajki” został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęły 104 bardzo ciekawe prace. Głównym celem konkursu było rozbudzanie w dzieciach zainteresowania bohaterami różnych bajek, wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, jak również rozwijanie uzdolnień artystycznych dzieci: plastycznych, aktorskich, kreatywnych. Po naradzie jury wybrało trzy najciekawsze prace z każdej kategorii wiekowej oraz po 4 wyróżnienia. Autorzy wszystkich prac otrzymali upominek, a zwycięscy zostali nagrodzeni. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.

Wyniki konkursu

Kategoria wiekowa klasy 0-I

I miejsce Antoni Smentoch SP Kamienica Królewska

II miejsce Maciej Figura SP Kamienica Królewska

III miejsce Otylia Zaborowska SP nr 1 Sierakowice

Wyróżnienie

Nadia Białk SP nr 2 Sierakowice

Jerzy Kotłowski SP nr 2 Sierakowice

Mateusz Maszk SP Lisie Jamy

Aleksander Sobisz Sp Lisie Jamy

Kategoria wiekowa klasy II-III

I miejsce Józef Damaszk SP Lisie Jamy

II miejsce Bartłomiej Lejk SP Kamienica Królewska

III miejsce Kornelia Gilla SP Lisie Jamy

Wyróżnienie

Amelia Białk SP nr 2 Sierakowice

Fabian Hinc SP nr 1 Sierakowice

Naila Płotka SP Puzdrowo

Alicja Gangalewska SP Gowidlino

/Nad. K. Wenta, M. Labuda, N. Frymus/