W tym roku szkolnym Dzień Nauczyciela obchodziliśmy nieco inaczej niż w  ubiegłych latach. 

 Wykorzystaliśmy ten czas na zdobywanie nowych umiejętności i zredagowaliśmy pytania, aby przeprowadzić wywiad z naszą panią dyrektor Agatą Tarasiuk. 

Wybrane przez nas osoby przedstawiły pytania w wyniku czego  dowiedzieliśmy się jakie zadania w szkole wykonuje nasza pani dyrektor, jakie są jej upodobania kulinarne, a nawet poznaliśmy datę urodzin oraz imię ulubionej koleżanki ze szkolnej ławki. Wiemy już, że w wolnym czasie pani Agata lubi podróżować i czytać książki, ma dwa psy, a w dzieciństwie zbierała naklejki i znaczki. 

 Nasze spotkanie bardzo szybko przebiegło…   

 O tym niecodziennym spotkaniu będą nam przypominać zakładki do podręczników, które otrzymaliśmy: 

/Nad. B. Mazur i Klasa II d/