Dnia 2 października 2020 roku odbyły się w naszej szkole obchody X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W ramach tej akcji przeprowadzono konkurs w kategorii klas III i IV. Uczniowie brali udział w różnorodnych grach i zabawach utrwalających tabliczkę mnożenia. Była to dla nich kolejna okazja do nauki przez zabawę.   To był bardzo ciekawy dzień, ponieważ został jeszcze wzbogacony o zadania związane z Międzynarodowym Dniem Uśmiechu.
Nauczyciele matematyki wyłonili po jednym uczniu z klasy czwartej, a wychowawcy klas trzecich w swoich klasach, którzy osiągnęli mistrzowskie wyniki – czyli zdobyli tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.
 
Oto mistrzowie klas III:
Zofia Neubauer kl 3a
Konrad Marciński kl 3b
Amelia Wenta kl 3c
Mistrzowie klas IV:
1 m-ce Grabowski Sebastian kl 4c
2 m-ce Piask Aron kl 4b
3 m-ce Pioch Patryk 4a
4 m-ce Tandek Gracjan kl 4d
Dodatkowo w myśli hasła ” Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” Asystenci koordynatorów „egzaminowali” dorosłych ze znajomości tabliczki mnożenia: p. dyrektor, pana Mirka, p. Beatę z portierni, p. pedagog i innych nauczycieli. Wszyscy zdali celująco. Gratulujemy:)
                                                                                                                              Organizatorzy:
                                                                                             Nauczyciele matematyki 4-8 i wychowawcy klas III